عمومی

گردشگری سیرسپهر سبا

?تور ۴/۵ روزه تبریز،کندوان،جلفا،ارسباران

?سه شب اقامت کامل در هتل ۳ستاره

?حرکت : دوشنبه ۳۰ مرداد ساعت ۱۸
بازگشت : جمعه ۳ شهریور

?سفرنامه :
?بازدیدها??تبریزگردی،کلیسای سنت استپانوس کندوان،پارک ائل گلی،آبشارآسیاب خرابه،جلفا جنگلهای ارسباران

?روز اول??تبریز گردی بازدید از روستای صخره‌ای کندوان وشب نشینی در پارک شاه گلی بزرگترین پارک شمال غرب کشور

?روز دوم??جنگلهای ارسباران و قلعه بابک و بازدید از سد بزرگ و مرز ارمنستان

?روز سوم??خرید از شهروبازار مرزی جلفا وبازدید از آبشار آسیاب خرابه
 
?خدمات : مجوز،بیمه،اتوبوس توریستی ۴۴نفر 
۴وعده صبحانه،پذیرایی میان وعده
 کلیه ورودیها  3شب اقامت در هتل ۳ ستاره

?هزینه : این سفر پرخاطره ۴۶۰ هزار
 
?هماهنگی ثبت نام و رزرو: ۰۹۰۳۶۷۵۳۴۶۳
۰۳۸۳۲۲۲۴۵۵۸

 همراه همیشگی برنامه‌ها و کانال  ما باشید:
https://t.me/seyresephresaba

 

رزرو و پرداخت 

پرداخت الکترونیکی

حرکت های موجود

متاسفانه، هیچ مکانی در این تور در حال حاضر موجود نمی باشند

تهران

تهران

استان تهران به مرکزیت شهر تهران، با وسعتی حدود ۱۲٬۹۸۱ کیلومتر مربّع، بین ۳۴ تا ۳۶٫۵ درجهٔ عرض شمالی و ۵۰ تا ۵۳ درجهٔ طول شرقی واقع شده‌است. این استان از شمال به استان مازندران، از جنوب به استان قم، از جنوب‌غربی به استان مرکزی، از غرب به استان البرز و از شرق به استان سمنان محدود است. جمعیت این استان در سال ۱۳۹۲، ۱۲٬۴۲۵٬۰۰۰ نفر بوده‌است. مرکز این استان شهر تهران است. شهر تهران پایتخت کشورایران نیز به‌شمار می‌رود.

توضیحات بیشتر

چهارمحال بختیاری

چهارمحال بختیاری
استان چهارمحال و بختیاری یکی از استان‌های کشور ایران است. مرکز این استان شهرکرد است.
این استان با ۱۶٬۴۲۱ کیلومتر مربّع وسعت معادل یک درصد از کل وسعت ایران، بیست و دومین استان کشور از نظر مساحت می‌باشد. استان چهارمحال و بختیاری از جمله مناطق کوهستانی فلات مرکزی ایران محسوب می‌شود و بین ۳۱ درجه و ۹ دقیقه تا ۳۲درجه و ۳۸ دقیقه عرض شمالی و ۴۹ درجه و ۳۰ دقیقه تا ۵۱ درجه و ۲۶ دقیقه طول شرقی گرینویچ قرار دارد. این استان از شمال و مشرق به استان اصفهان، از مغرب به استان خوزستان، از جنوب به استان کهگیلویه و بویراحمد و از سمت شمال غربی به استان لرستان محدود می‌شود. زبان‌های بختیاری، فارسی، ترکی و ارمنی در میان ساکنان این استان رایج است. در مرکز استان، هفشجان، بروجن، فرخ شهر و برخی دیگر از شهرهای استان لری بختیاری جای خود را با فارسی عوض کرده است.
مرکز این استان شهرکرد است و با ۲۰۶۶ متر ارتفاع از سطح دریا، مرتفع‌ترین مرکز استان کشور ایران است.میانگین ارتفاع در استان چهارمحال و بختیاری حدود ۲۱۵۳ متر است و به همین سبب استان چهارمحال و بختیاری را بام ایران می‌دانند.
توضیحات بیشتر

اصفهان

اصفهان

استان اصفهان، استانی است در میانهٔ ایران با مرکزیت شهر اصفهان. این استان با مساحتی حدود ۱۰۵٬۹۳۷ کیلومتر مربع بین ۳۰ درجه و ۴۳ دقیقه تا ۳۴ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی خط استوا و ۴۹ درجه و ۳۶ دقیقه تا ۵۵ درجه و۳۱ دقیقه طول شرقی نصف النهار گرینویچ قرار دارد. استان اصفهان که در مرکز ایران واقع شده‌است از شرق به استان‌های یزد و خراسان جنوبی، از شمال به استان‌های سمنان، قم و مرکزی، از غرب به استان‌های لرستان و چهارمحال و بختیاری، از جنوب به استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و فارس محدود است.اصفهان قطب تولید آهن، فولاد، مصالح ساختمانی و پتروشیمی در ایران است.

منبع: ویکی پدیا

توضیحات بیشتر

با عرض پوزش، هیچ نقد و بررسی وجود ندارد هنوز برای این تور .