عمومی

 

✨تور دشت هلن ویژه ی نوروز۹۷✨
👈مدت : یک شب و دو روز
📅حرکت از تهران : ۸ فروردین ساعت ۱۱ شب
📅ورود به کمپ: ۹ فروردین ساعت ۸ صبح
📅خروج از کمپ : عصر روز ۱۰ فروردین ساعت ۵ عصر 

خدمات:
-صبحانه🥓🍳
-ناهار🍗🍟
-شام🍕🥪
-ترانسفر(اتوبوس،قایق موتوری) 🚌🚤
-اسکان🏕
 -گشت🎒 
 -لیدر محلی🤠
 -عکاس حرفه ای، تیم خدماتی✌️

💥جاذبه ها: 
«دشت حفاظت شده هلن ، جنگلهای بلوط ، رودخانه کارون ، ارمند ، چشمه های متعدد . بازدید از بافت روستایی بختیاری ، عکاسی از نقاط جاذبه های متنوع منطقه و یک دنیا خاطرات به یاد ماندنی از یک سفر متنوع ، طبیعت گردی در منطقه هلن»
⭐️⭐️⭐️

  👈لوازم مورد نیاز:
(کیسه خواب ، پتو ، وسایل شخصی ، لباس گرم ، پانچو ، هدلایت)
هزینه ی تور : ۲۹۷/۰۰۰ تومان
credit-card-1
هزینه خدمات فقط از ورود تا خروج از کمپ: ۲۰۹/۰۰۰ تومان

credit-card-1

☎️۰۳۸۳۱۱۹۹
📱۰۹۱۲۹۲۱۵۶۶۰


telegram..kkk_ (1)

BiaRafting

 

instagram_full-limoographic.kkk_ (1)

Biya_rafting

حرکت های موجود

متاسفانه، هیچ مکانی در این تور در حال حاضر موجود نمی باشند

تهران

تهران

استان تهران به مرکزیت شهر تهران، با وسعتی حدود ۱۲٬۹۸۱ کیلومتر مربّع، بین ۳۴ تا ۳۶٫۵ درجهٔ عرض شمالی و ۵۰ تا ۵۳ درجهٔ طول شرقی واقع شده‌است. این استان از شمال به استان مازندران، از جنوب به استان قم، از جنوب‌غربی به استان مرکزی، از غرب به استان البرز و از شرق به استان سمنان محدود است. جمعیت این استان در سال ۱۳۹۲، ۱۲٬۴۲۵٬۰۰۰ نفر بوده‌است. مرکز این استان شهر تهران است. شهر تهران پایتخت کشورایران نیز به‌شمار می‌رود.

توضیحات بیشتر

چهارمحال بختیاری

چهارمحال بختیاری
استان چهارمحال و بختیاری یکی از استان‌های کشور ایران است. مرکز این استان شهرکرد است.
این استان با ۱۶٬۴۲۱ کیلومتر مربّع وسعت معادل یک درصد از کل وسعت ایران، بیست و دومین استان کشور از نظر مساحت می‌باشد. استان چهارمحال و بختیاری از جمله مناطق کوهستانی فلات مرکزی ایران محسوب می‌شود و بین ۳۱ درجه و ۹ دقیقه تا ۳۲درجه و ۳۸ دقیقه عرض شمالی و ۴۹ درجه و ۳۰ دقیقه تا ۵۱ درجه و ۲۶ دقیقه طول شرقی گرینویچ قرار دارد. این استان از شمال و مشرق به استان اصفهان، از مغرب به استان خوزستان، از جنوب به استان کهگیلویه و بویراحمد و از سمت شمال غربی به استان لرستان محدود می‌شود. زبان‌های بختیاری، فارسی، ترکی و ارمنی در میان ساکنان این استان رایج است. در مرکز استان، هفشجان، بروجن، فرخ شهر و برخی دیگر از شهرهای استان لری بختیاری جای خود را با فارسی عوض کرده است.
مرکز این استان شهرکرد است و با ۲۰۶۶ متر ارتفاع از سطح دریا، مرتفع‌ترین مرکز استان کشور ایران است.میانگین ارتفاع در استان چهارمحال و بختیاری حدود ۲۱۵۳ متر است و به همین سبب استان چهارمحال و بختیاری را بام ایران می‌دانند.
توضیحات بیشتر

اصفهان

اصفهان

استان اصفهان، استانی است در میانهٔ ایران با مرکزیت شهر اصفهان. این استان با مساحتی حدود ۱۰۵٬۹۳۷ کیلومتر مربع بین ۳۰ درجه و ۴۳ دقیقه تا ۳۴ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی خط استوا و ۴۹ درجه و ۳۶ دقیقه تا ۵۵ درجه و۳۱ دقیقه طول شرقی نصف النهار گرینویچ قرار دارد. استان اصفهان که در مرکز ایران واقع شده‌است از شرق به استان‌های یزد و خراسان جنوبی، از شمال به استان‌های سمنان، قم و مرکزی، از غرب به استان‌های لرستان و چهارمحال و بختیاری، از جنوب به استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و فارس محدود است.اصفهان قطب تولید آهن، فولاد، مصالح ساختمانی و پتروشیمی در ایران است.

منبع: ویکی پدیا

توضیحات بیشتر

با عرض پوزش، هیچ نقد و بررسی وجود ندارد هنوز برای این تور .