۷ ساحل مخفی در گوا!

سواحل مخفی گوا

.گوا، این کشور زیبای ساحلی که در آن همه چیز آفتابی است، بیشتر از آنچه می توانید تصور کنید، ساحل دارد. با سواحل مخفی گوا همراه سیرسپهرسبا باشید

ساحل کری

نزدیک به نوک شمالی گوا، ساحل کری واقع شده که ساحلی آرام و منزوی با نمایی فوق العاده است. می توانید  پیاده روی طولانی و نشاط آوری در اینجا انجام دهید و کسی مزاحمتان نشود .حتی رانندگی در تمام راه از کالانگوت  و از طریق خط ساحلی شمال به کری درست پیش از آرمبول ، تجربه عالی است.


ساحل کری

ساحل عاشقان

درست در ۶ کیلومتری مارگائو (Margao)، ساحل عاشقان بخاطر محیط عاشقانه و آرام و غیر تجاری آن شناخته شده است. این ساحل فقط می تواند از طریق حمل و نقل خصوصی قابل دسترسی باشد و مسیر طولانی برای یک پیاده روی رمانتیک و غروب خورشید ارائه می دهد.

ساحل عاشقان

ساحل ترخول

ترخول در نوک شمالی گوا واقع است. رانندگی در تمام راه به ترخول با نمایی از امواج روان این ساحل و درختان نخل بر روی صخره، خوش منظره است.

ساحل ترخول

ساحل بامبولیم

ساحل بامبولیم تنها در ۷ کیلومتری شهر پایتخت پانجی واقع شده است. دانش آموزان محلی اغلب این ساحل را بازدید می کنند اما این ساحل هنوز آنقدر تجاری نشده است و همین امر نیز آن را برای شبی ساکت و آرامش بخش ایده آل کرده است.

ساحل بامبولیم

ساحل بتول

یکی از دیدنی ترین سواحل شنی سفید رنگ در گوا، ساحل بتول است که بطور شگفت انگیزی منزوی شده است. زیبایی ها و محیط دیدنی و جذاب این ساحل شگفت انگیز که فقط در ۱۸ کیلومتری مارگائو (Margao) واقع شده است، یکی از بهترین سواحل پنهان گوا است.

ساحل بتول

ساحل ولسائو

یکی از آرامترین سواحل گوا، ساحل ولسائو است که درست پیش از ساحل ماجوردا واقع شده و شن و ماسه نقره ای زیبا و محیط بی سر و صدا، و نشاط بخش آن ارزش دیدن را دارد.

کابود راما

آب های آبی مایل به سبز بی نظیر، خط ساحلی خال خال با درختان نخل، و قلعه مشرف به کابو د راما، ساحل کابو د راما را یکی از مکان های خوش عکس در گوا کرده است! کابو د راما واقع در ۲۸ کیلومتری مارگائو (Margaoo)، کاملا دور افتاده است با وجود اینکه برای مسافران نامتعارف شناخته شده است.

instagram_full-limoographic.kkk_ (1)اینستاگرام ما را دنبال کنید

telegram..kkk_ (1)تلگرام ما را دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

توجه:دیدگاه خود را در مورد این بخش می توانید در قسمت زیر وارد کنید.دیدگاه ها پس از تایید منتشر می شوند

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *

*
*