با این آدمها هیچ وقت سفر نکنید!

کسانی که نباید با آن ها به سفر رفت!

اگر برنامه سفر خودتان را ریخته اید، با جاذبه های شهر مقصدتان به اندازه کافی آشنا شده اید و حتی بار سفر را هم بسته اید ممکن است فکر کنید که دیگر همه چیز برای سفری رویایی و خاطره انگیز آماده شده است، اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که کسی که با او به سفر می روید می تواند بهترین و یا بدترین سفر عمرتان را برایتان رقم بزند! در این پستسیرسپهرسبا از کسانی می گوید که هیچ وقت نباید با آن ها به سفر رفت، ما را همراهی کنید.

travel

 

ازخود راضی ها

از خود راضی ها فکر می کنند دنیا فقط برای آن ها ساخته شده و هیچ هتل، غذا یا آب و هوایی نمی تواند آن ها را راضی کند. آن ها تمام مدت از همه چیز شکایت می کنندومعتقدند که برای یک شب اقامت باید تا جایی که می شود هزینه کرد و بهترین هتل ها را گرفت. با این شخص مجبور هستید تمام روز خود را در استخر و مراکز خرید گران بگذرانید.

 

travel

وسواسی ها و کسانی که زیاد دقیق اند

کسانی که برای کوچکترین کارهای خودشان هم برنامه دارند و مطمئنا خارج شدن از برنامه روتین روزانه می تواند آن ها را در اندوهی عمیق فرو ببرد! آن ها برای کوچکترین کارهای سفر، برنامه ای دقیق می ریزند و اگر نتوانند بر طبق آن عمل کنند عصبانی و غمگین می شوند! آن ها لیستی دقیق از جاذبه هایگردشگری تهیه می کنند و به شما اجازه نمی دهند کاری غیر از این برنامه انجام دهید. شما کوچکترین دخالتی نمی توانید در برنامه آن ها داشته باشید  چون اگر همه چیز طبق خواسته آن ها پیش نرود عصبانی می شوند و داد می زنند.

معتاد به اینترنت ها

کسی که به اینترنت معتاد باشد همیشه سرش در لپ تاپ و گوشی است. آن ها در هر موقعیتی، عکس های سلفی می گیرند و می خواهند آن را در شبکه  های اجتماعی منتشر کنند. در طول سفر در مقابل این شخص هیچ کاری از شما بر نمی آید جز اینکه شما هم در مقابل او بنشینید و به اینترنت گردی اش نگاه کنید چون حتی جذابیت های سفر هم نمی گذارد او از اینترنت دل بکند.

 

travel

گیاهخوارها

گیاهخواری خیلی هم خوب است و حتی اگر سفری به کشورهایی مثل هند داشته باشید بهترین فرصت است تا این عادت تغذیه ای را هم امتحان کنید.  اما تصور کنید با دوست گیاهخوار خود برای کوله گردی به آمریکای لاتین بروید در این صورت پیدا کردن غذایی مناسب برای او کمی مشکل ساز است! در این ناحیه اگر از مردم محلی سراغ غذاهای گیاهی را بگیرید آن ها فقط با نگاهی مشکوک و ترحم آمیز بهتان نگاه می کنند! و مدت ها برایتان از فواید گوشت حرف می زنند. در این محل اگر خوش شانس باشید می توانید غذاهای گیاهی ای مثل سالاد یا املت را پیدا کنید اما مطمئنا در آن ها هم تکه ای گوشت پیدا می شود!

عصبی ها

آن ها تحت کوچکترین فشاری عصبی می شوند و برای کوچکترین چیزها از نیش پشه گرفته تا کلر استخر حرص و جوش می خورند.

 

تلگرام      تلگرام ما را دنبال کنید.

اینستاگرام    اینستاگرام ما را دنبال کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

توجه:دیدگاه خود را در مورد این بخش می توانید در قسمت زیر وارد کنید.دیدگاه ها پس از تایید منتشر می شوند

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *

*
*