باغ وحش تارونگا، معروف ترین باغ وحش استرالیا

باغ وحش تارونگا 

بیشتر ما با شنیدن نام استرالیا به یاد کانگرو و کوالا، حیوانات دوست داشتنی این کشور می افتیم، حیواناتی که شاید در محبوبیت استرالیا نقش بسیار پر رنگی داشته اند. تصور اینکه به استرالیا بروید ولی حیوانات خاص و منحصربفردش را نبینید واقعا برایتان سخت و مشکل است پس یا دل به طبیعت بکرش بزنید و در پارک های ملی و جنگل ها حیات وحش دوست داشتنی اش را تماشا کنید و یا اگر تا این حد ماجراجو نیستید در یک صبح یا بعدازظهر سری به سراغ باغ وحشی بزنید و حیوانات این سرزمین را به خوبی از نظر بگذرانید. می خواهیم درباره معروف ترین باغ وحش استرالیا،  یعنی باغ وحش تارونگا در سیدنی صحبت کنیم ،با سیرسپهرسبا همراه باشید .

باغ وحش تارونگا

باغ وحش تارونگا (Taronga zoo) در سواحل بندر سیدنی واقع شده است.  زمان های زیادی از باز شدن این باغ وحش تماشایی می گذرد به طوری که افتتاحش به سال ۱۹۱۶ برمی گردد. از آن زمان تا به حال اینجا به مکانی تبدیل شده  است که حیوان دوستان،برای تماشای حیوانات خود را به آن می رسانند تا گوشه ای از زیبایی های حیات وحش بینظیر این کشور را تماشا می کنند.

باغ وحش تارونگا

تنوع حیوانات این باغ وحش آنقدر زیاد است که با رفتن به آن می توانید مطمئن شوید که بیشتر حیوانات استرالیا و دیگر نقاط دنیا را دیده اید. این باغ وحش ۲۸ هکتاری  بیش از ۴ هزار حیوان از ۳۵۰ گونه مختلف دارد و حیواناتش به ۸ بخش مختلف تقسیم بندی شده است.برای اولین بار که به این باغ وحش بروید می توانید سری به مرکز اطلاعات بزنید و راهنمایی های لازم برای گشت و گذار در این باغ وحش را بپرسید. اینجا جایی می باشد که اگر واقعا به حیوانات علاقه داشته باشید از بودن در آن احساسی وصف نشدنی را تجربه می کنید می توانید مدت ها رفتار جالب حیوانات را تماشا کنید و از نزدیک با دنیای متفاوتشان آشنا شوید، حوصله به خرج دهید و به آهستگی از مقابل حیوانات بگذرید تا با دقت بیشتری آن ها دیده باشید اگر خسته شدید مدتی را در کافه های اینجا به استراحت بپردازید و دوباره به تماشای این محیط مهیج و زیبا ادامه دهید. اینجا متخصصانی دارد که درباره حیوانات مختلف برایتان توضیحاتی می دهند تا دیدن آن ها را برایتان جذب تر کنند.

باغ وحش تارونگا

 

باغ وحش تارونگا

حتی امکان این هم وجود دارد که در معروف ترین باغ وحش استرالیا شب را در کلبه های چوبی گوشه ای از باغ وحش بگذرانید و صبح با مناظر دل انگیزی از خانه اپرای سیدنی و پل بندر از خواب بیدار شوید. این باغ وحش با چشم اندازهای زیبا از بندر سیدنی گردشی خاطره انگیز را برایتان به ارمغان می آورد. به غیر از تماشای حیوانات، کنسرت ها و نمایش های زیادی هم در اینجا برگزار می شود، می توانید در گوشه ای از باغ وحش نمایشی جذاب از فوک های تعلیم دیده را ببینید، نمایشی که بیشتر بر روی مراقبت از اقیانوس ها و عواقب ماهی گیری بیش از حد بر روی حیوانات آبزی اقایانوس تمرکز دارد.

باغ وحش تارونگا

برای رسیدن به این باغ وحش یک قایق سواری لذت بخش در انتظارتان است، می توانید از قایق های اختصاصی خود باغ وحش استفاده کنید، قایق هایی که ۱۲ دقیقه ای شما را از شهر به این باغ وحش منتقل می کنند. پس از گذر از مسیری پر از چشم اندازهای نفسگیر از بندر سیدنی در اسکله از قایق پیاده می شوید.

قرار است چندین ویلای لوکس در گوشه ای از این باغ وحش با شرایطی کاملا موافق محیط زیست درست شود، مطمئنا با این کار محبوبیت این باغ وحش بیشتر از گذشته می شود و می توانید در حالی که بر روی تراس ویلای خود ایستاده اید به بازی کانگروها در مقابل خود نگاه کنید.

باغ وحش تارونگا

telegram..kkk_ (1)  تلگرام ما را دنبال کنید

instagram_full-limoographic.kkk_ (1)  اینستاگرام ما را همراهی کنید 

 

 

پاسخ دهید

توجه:دیدگاه خود را در مورد این بخش می توانید در قسمت زیر وارد کنید.دیدگاه ها پس از تایید منتشر می شوند

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *

*
*